Szkolenia

Asystowanie w ortodoncji

Oprócz wiedzy  teoretycznej oferujemy wiele praktyki. Po naszym kursie będziesz umiał/-a nie tylko asystować lekarzowi, ale sam/-a wymienić łuki w aparacie stałym, założyć ligatury, założyć dodatkowe elementy na aparat np. sprężynki, łańcuszki, zdjąć aparat stały, założyć retencję stałą oraz wiele innych procedur. Pracujemy w małych grupach. Twoje kwalifikacje wzrosną, co przedłoży się na zarobki.

Profesjonalna higienizacja

Jak ważne są prawidłowo wykonane zabiegi skalingu, polerowania czy fluoryzacji każdy z Nas wie. Na naszym szkoleniu poznasz zasady wykonywania tych zabiegów, nauczysz się jak skutecznie zmotywować pacjenta i przeprowadzisz dokładny instruktaż. Dzięki pracy przy pacjencie będziesz mógł/-a wykorzystać zdobytą wiedzę bezpośrednio przy pacjencie. Poczujesz się pewniejszy/-a w tym co robisz i już nigdy nie będziesz narzekał/-a na brak pacjentów.

Opinie

Oni już zaufali

Kadra szkoleniowa

Edyta Gronowska - Olejesiuk

pracuję jako higienistka stomatologiczna już przeszło 20 lat. Jestem również mgr pielęgniarstwa. Ukończyłam Zarządzanie służbą zdrowia w SGH. Byłam uczestnikiem wielu szkoleń i konferencji. Jestem wykładowcą na kierunku higiena stomatologiczna. Dziś sama prowadzę szkolenia z zakresu Profesjonalnej higienizacji czy Asystowania w ortodoncji. Wiem, jak ważna w tym zawodzie jest praktyka, dlatego też na szkoleniach stawiam na dużą ilość zajęć praktycznych. Prowadzę zajęcia przy pacjencie, gdzie uczestnicy już na samym początku zdobywają doświadczenie oraz mogą wykorzystać zdobytą wcześniej wiedzę. Serdecznie zapraszam na moje szkolenia.

Współpracujemy z marką DÜRR

Organizujemy szkolenia z zakresu profesjonalnej higienizacji urządzeniem Vector Paro. Dla zainteresowanych zakupem urządzenia na hasło Gronowska firma Amadar udziela rabatu na sprzęt i akcesoria do tego urządzenia przez rok. Zapraszamy na szkolenia i dodatkowe informacje.